logoBelarusian Chemistry Olympiads: Illustrated History RU EN


Рэспубліканская алімпіяда па хіміі. 2007 год

Заключны этап Рэспубліканскай алімпіяды па хіміі 2006/07 навучальнага года праходзіў 26-30 сакавіка 2007 г. у Гомелі на базе Гомельскага дзяржаўнага універсітэта.

У спаборніцтвах прымалі ўдзел: па праграме 9 класа - 32 вучні, па праграме 10 класа - 40 вучняў, па праграме 11 класа - 49 вучняў.


Gold Prizers
На сцэне - узнагароджаныя дыпломамі 1 ступені (злева направа): Валерыя Каснерык, Людміла Буданіцкая, Уладзімір Керзікаў, Дзмітры Шахно, Андрэй Стахейка, Людміла Кушнір, Мікіта Місюра, Цімафей Балотнік, Дзяніс Грамаздоў, Ягор Улашчык, Глеб Гарбацэвіч.

Па выніках алімпіяды ўзнагароды атрымалі:

ДЫПЛОМЫ І СТУПЕНІ

9 клас
1Буданицкая Людмила
2Керзиков Владимир
3Шахно Дмитрий
10 клас
1Горбацевич Глеб
2Улащик Егор
3Каснерик Валерия
4Стахейко Андрей
11 клас
1Болотник Тимофей
2Мисюра Никита
3Кушнир Людмила
4Громоздов Денис

ДЫПЛОМЫ ІI СТУПЕНІ

9 клас
4Воронина Светлана
5Комса Дарья
6Ронишенко Богдан
7Небылицын Сергей
8Макаренко Марина
10 клас
5Кононов Андрей
6Дойников Дмитрий
7Чулкин Павел
8Дорощенко Елена
9Наркевич Сергей
11 клас
5Павловец Виктория
6Васькова Елена
7Фурс Тимофей
8Глушкова Елена
9Корсик Марат
10Дырман Юлия
11Фомич Максим

ДЫПЛОМЫ ІII СТУПЕНІ

9 клас
9Пляхимович Евгений
10Никишев Павел
11Дедик Сергей
12Ломако Елена
13Шуриберко Алексей
14Якубенок Екатерина
10 клас
10Шахно Олег
11Пилипчик Анастасия
12Сивоплясова Анна
13Рабаткевич Анастасия
14Вишневский Алексей
15Резцов Игорь
16Дайнович Виктор
17Шишкин Сергей
18Гайдалович Алексей
11 клас
12Островский Андрей
13Семашко Семен
14Субатович Сергей
15Гацак Евгений
16Корепанов Николай
17Красновская Милена
18Алиев Теймур
19Родригес-Ремжа Виктор
20Дмитроченко Алеся
21Неусыпов Ярослав
22Тригубова Екатерина

ПАХВАЛЬНЫЯ ВОДГУКІ

9 клас
15Кулинкина Анна
16Карпушонок Татьяна
17Матиевская Марина
10 клас
19Коршунов Николай
20Титов Иван
21Волосюк Андрей
22Боровлева Анна
23Есипенко Виталий
11 клас
23Зятиков Артем
24Румянцев Антон
25Барисов Борис
26Максимов Виктор
27Калугина Полина
28Акуленко Екатерина
29Антанович Артем

Yu.Golovko

Журы працуе.
Злева направа:
Яўген Уладзіміравіч Паўлечка,
Васіль Мікалаевіч Бурдзь,
Віктар Мікалаевіч Хвалюк.









Удзельнікі спаборніцтваў
з членамі журы (злева направа):
Цеймур Аліеў, Мікіта Місюра,
Антон Сяргеевіч Галаўко,
Ганна Сіваплясава,
Аляксей Анатольевіч Кананенка,
Вікторыя Паўлавец, Сяргей Наркевіч, Дзмітры Шахно, Павел Чулкін.




Ад імя журы
ўдзельнікаў алімпіяды вітае
Юры Сяргеевіч Галаўко

Judges

Jury


Спасылкі і дадатковая інфармацыя:

  Вэбмайстар
2007-15
Пiсьмо